You are here:  / Programiści etl praca / Wiedza / Przedszkole Wrocław

Przedszkole Wrocław

post by related

related post

Przedszkole Wroclaw (5)W czasach gdy matki w internecie wymieniają się metodami wychowawczymi i prześcigają się czyje dziecko się najlepiej i najszybciej rozwija, sprostanie ich wymaganiom co do przedszkola nie jest łatwe. Poza lokalizacją jest więc wiele czynników wpływających na wybór konkretnej placówki.
Przedszkole Wrocław wychodzi na wprost oczekiwaniom nowoczesnych matek oferując: dwujęzyczne grupy (do wyboru: język angielski, niemiecki i francuski), zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu, warsztaty plastyczne prowadzone przez specjalistów oraz nowe zabawki edukacyjne. Nie można też pominąć wykwalifikowanej kadry. Wszyscy wychowawcy pracujący w placówce mają ukończoną szkołę wyższą na kierunku: pedagogika wczesnoszkolna i stale się dokształcają uczestnicząc w różnorodnych kursach.W przedszkolu organizowane są różne wydarzenia oraz wycieczki, które mają na celu poszerzanie horyzontów małych odkrywców.
Nasza placówka pracuje w godzinach od 7.30 do 18 zapewniając fachową opiekę dzieciom zapracowanych matek.

Podobne wpisy o edukacji:

Przedszkole Wrocław
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)
Slowa kluczowe: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, balayage kraków, redox extreme efekty, elwix torba, Tynk mozaikowy Lakma, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, przeszczep łąkotki warszawa, rozstępy biceps, orienteering miejski na imprezę integracyjną, wałki pa66, lpk208